MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały wspornikowe z zadaszeniem

Regały wspornikowe z zadaszeniem to rozwiązanie przeznaczone do organizacji przestrzeni magazynowych wokół magazynu, z wykorzystaniem dostępnej przestrzeni i z zachowaniem wysokich standardów ochrony składowanych towarów. Jako producent regałów od lat spotykamy się z naszymi Klientami, którzy poszukują najlepszych możliwych do zrealizowania rozwiązań, które pozwolą na najlepszy system składowania towarów. Regały wspornikowe z zadaszeniem to rozwiązanie dla Przedsiębiorstw, które poszukują rozwiązań do składowania towarów na dłużycach na zewnątrz magazynu.

Regały wspornikowe z zadaszeniem- zastosowanie

Regały wspornikowe przy zachowaniu odpowiednich parametrów mogą być montowane nie tylko w halach i magazynach, ale również na zewnątrz, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie często obciążonej przestrzeni magazynowej. Montowane są na odpowiednio przygotowanych betonowych posadzkach (lub ławach betonowych) uwzględniających odpowiednie wymogi budowalne, w tym strefę przemarzania obowiązującą na danym terenie. Przy projektowaniu regałów wspornikowych montowanych na zewnątrz bardzo ważne jest uwzględnienie dodatkowych obciążeń związanych z wiatrem, śniegiem oraz dachem. Regały dłużycowe wyposażone są w ramiona dachowe odpowiednio dłuższe niż pozostałe z nachyleniem górnym lub dolnym (ok. 3-5 stopni). Ramiona te stanowią podstawę do zamontowania konstrukcji dachowej. Na życzenie Klienta montowany jest system rynnowy do odprowadzenia wody.

Regały wspornikowe z zadaszeniem- indywidualne rozwiązanie dla każdej inwestycji

Regały wspornikowe z zadaszeniem projektowane są pod kątem indywidualnego zapotrzebowania Klienta, z uwzględnieniem obowiązujących norm budowlanych oraz warunków atmosferycznych w danym regionie.

Powłoka regałów wspornikowych zewnętrznych to najczęściej ocynk ogniowy, który zabezpiecza konstrukcję metalową rdzewieniem.

Na bazie regałów wspornikowych możliwe jest budowanie hali magazynowej, której regały będą częścią konstrukcyjną.

Regały wspornikowe z zadaszeniem Regalit

Oferujemy indywidualny projekt regałów, z uwzględnieniem obowiązujących norm bezpieczeństwa, specyfiki i parametrów składowanego ładunku oraz możliwości sprzętu do jego obsługi.

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)