MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały magazynowe

Regały magazynowe

Regały magazynowe to typowe i podstawowe wyposażenie, przeznaczone do składowania różnorodnych towarów. Wielopoziomowa budowa pozwala na indywidualne dopasowanie regałów zarówno do przestrzeni, jaką dysponujemy, jak i samej specyfiki składowanego asortymentu. Firma Regalit, jako producent systemów magazynowych, od ponad 20 lat oferujemy wyposażenie magazynów, a także kompleksową usługę projektowania zagospodarowania obiektów magazynowych. Nasze doświadczenie, a także wieloletnia obecność na rynku pozwoliły nam na stworzenie oferty dopasowanej do wielu branż. Rozwój technologii a także dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych Kontrahentów sprawiły, że dzięki naszemu know-how jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie dopasować cały system magazynowania dla każdego, indywidualnego zleceniodawcy.

Regały magazynowe- przekrój oferty

Regały magazynowe to bardzo szeroki obszar produktów, wśród których wyróżniamy nie tylko różnego rodzaju urządzenia do składowania zróżnicowanego asortymentu, ale także regały magazynowe zróżnicowane z uwagi na kubaturę przestrzeni czy rozwiązań związanym z systemem obsługi magazynu. To co dla nas, jako producenta ma kluczowe znaczenie to funkcjonalność, względy bezpieczeństwa i doskonale dobrany asortyment do Państwa logistycznych rozwiązań i potrzeb.

Regały półkowe bezśrubowe "KLIPS"

Profesjonalne regały magazynowe bezśrubowe "KLIPS" charakteryzują się bardzo wysoką elastycznością. Zmiana wysokości półek możliwa jest w każdej chwili, przy jednoczesnym zachowaniu dużej stabilności. Regały metalowe znajdują swoje zastosowanie w magazynach, warsztatach, hurtowniach, zwłaszcza tam, gdzie występuje duża rotacja towarów, w tym towarów o nieregularnych kształtach. Bardzo łatwy i szybki montaż i demontaż oraz możliwość rozbudowy sprawia, że regał magazynowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów. Regały magazynowe zwiększają przestrzeń użytkową każdej firmy i pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, półki magazynowe pozwalają przechowywać towary w optymalny sposób. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne regały magazynowe, oraz warsztatowe, sklepowe regały metalowe, szafy warsztatowe i szafy BHP.

Półki magazynowe

Półki magazynowe posiadają różne szerokości tj.: 750, 1000 i 1300 mm, a głębokość do wyboru to między innymi: 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 oraz 1000 mm. Swobodnie dopasują Państwo rozmiar półek do swoich potrzeb tak, by przechowywanie było proste. Półki magazynowe dostępne są w trzech kolorach ocynk, RAL 7035 jasny popiel oraz RAL 5010 niebieski. Jeśli potrzebują Państwa doradztwa w zakresie wyboru półek, zapraszamy do kontaktu.

Regał stabilizowany za pomocą trawersów wzdłużnych, umożliwiających obustronną obsługę regału.
- Regał stabilizowany za pomocą trawersów wzdłużnych, umożliwiających obustronną obsługę regału.

Regał wyposażony w stężenia diagonalne, przeznaczony do obsługi jednostronnej.
- Regał wyposażony w stężenia diagonalne, przeznaczony do obsługi jednostronnej.

Nośność półki przy równomiernie rozłożonej masie:od 100 do 330 kg
Obciążenie regału: do 2300 kg
Półki z trzykrotnym profilowaniem oraz z profilem zamkniętym.
Wysokość krawędzi półki: 40 mm
Możliwość zmiany wysokości półki: co 25 mm
Dodatkowe półki możliwe do zamontowania przy zachowaniu dopuszczalnej nośności regału.
Dodatkowe wyposażenie regału możliwe do realizacji.
Wymiary wewnętrzne regału:
Wysokość regału:
2000, 2500 i 3000 mm (inne wysokości możliwe do wykonania - na zapytanie)
Szerokość półki: 750, 1000 i 1300 mm 
Głębokość półki: 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000 mm
Wymiary zewnętrzne regału:
Szerokość regału:
regał podstawowy: 810, 1060 i 1360 mm
regał dostawiany: 760, 1010 i 1310 mm
Głębokość regału:
głębokość półki +35 mm

Profile ram dostępne w kolorach:

  

Półki i łączniki ram dostępne w kolorach:

  

Regały półkowe skręcane typ"WR"

Regały półkowe skręcane WR to najpopularniejszy rodzaj regałów półkowych, który odnajduje szeroki zastosowanie zarówno w biurach, domach prywatnych, piwnicach, garażach archiwach, jak i magazynach czy sklepach lub zapleczach. Regał półkowy skręcany charakteryzuje przede wszystkim duża stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania, zgodnie z zaleceniami producenckimi. Oferowane przez nas regały półkowe skręcane to również dowolność pod względem dopasowania poszczególnych półek do potrzeb i wymagań jakie stawia przed Państwem składowany towar.

Regały malowane są proszkowo, przy użyciu obojętnych materiałów, które nie wchodzą w reakcję zarówno z otoczeniem, jak i samym składowanym towarem.

To co wpływa na ich popularność, to przede wszystkim łatwy montaż, możliwy do wykonania przez samego zamawiającego, a także uniwersalność zarówno pod względem składowania i przechowywania towaru, jak i rozwiązań obsługi magazynu. W ofercie regałów półkowych typu WR oferujemy modele znoszące obciążenie do 200kg na półkę oraz 350kg.

Regały półkowe skręcane WR polecamy prywatnym inwestorom, którzy poszukują klasycznych i sprawdzonych rozwiązań magazynowych w atrakcyjnym przedziale cenowym.


Obciążenie półki przy równomiernie rozłożonej masie:125, 200 lub 350 kg
Obciążenie regału: do 2450 kg
Wysokość regału: 2000, 2500 i 3000 mm (inne wysokości dostępne na zapytanie)
Szerokość półki: 1000 i 1300 mm
Głębokość półki: 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 i 1000 mm
Półki z trzykrotnym profilowaniem oraz z profilem zamkniętym.
Możliwość zmiany wysokości półki: co 25 mm
Wysokość krawędzi półki: 40 mm
Stabilizacja regału zachowana poprzez specjalne płytki narożnikowe montowane pod półkami.
Dodatkowe wyposażenie możliwe do realizacji.
Dodatkowe półki możliwe do zamontowania przy zachowaniu dopuszczalnej nośności regału (wyższe nośności regału na zapytanie)

Kątowniki perforowane dostępne w kolorach:

  

Półki dostępne w kolorach:

 

Regał półkowy bezśrubowy "RR"

Regały półkowe bezśrubowe ?RR? to regały, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest poszerzenie miejsca do składowania towarów o większej powierzchni. Regały półkowe z serii ?RR? to seria regałów masywnych, przeznaczona do rozbudowy przestrzeni magazynowej w głąb. Regały półkowe bezśrubowe ?RR? wyróżnia nie tylko uniwersalny charakter w przypadku składowania różnego rodzaju towarów, ale także możliwość modularnego łączenia za pośrednictwem regałów dostawianych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest ekspresowe powiększanie miejsca do składowania towarów i dopasowanie ich powierzchni do materiałów o nietypowych wymiarach.

Regał półkowy ?RR? z uwagi na bezśrubowy charakter to gwarancja łatwego montażu.

Jako producent regałów magazynowych oferujemy wyłącznie sprawdzony asortyment, dlatego wybierając produkty Regalit wybierają Państwo zaufanie, wygórowaną jakość, a także bezpieczeństwo potwierdzone europejskimi certyfikatami.


Obciążenie półki przy równomiernie rozłożonej masie:200 kg
Obciążenie regału: do 4000 kg
Wysokość regału: 2000, 2500 i 3000 mm 
Szerokość półki 1025 mm i 1325 mm 
Głębokość półki 400, 500, 600 i 800 mm (każda x 2)
Półki z trzykrotnym profilowaniem oraz z profilem zamkniętym.
Wysokość krawędzi półki: co 40 mm
Możliwość zmiany wysokości półki: co 50 mm

Stabilność regału uzyskana poprzez trawersy wzdłużne oraz podpory pod półki.

Dodatkowe półki możliwe do zamontowania przy zachowaniu dopuszczalnej nośności regału (wyższe nośności regału na zapytanie)
Szerokość regału  
regał podstawowy: szerokość półki + 35 mm
regał dostawiany: 1025 mm lub 1325 mm
Głębokość regału: głębokość półki +70 mm (regał pojedynczy)
głębokość półki +105 mm (regał podwójny)

 

 

Profile ram dostępne w kolorach:

  

 

Półki i podpory dostępne w kolorach:

  

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)