MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały rolkowe przepływowe

Regały rolkowe przepływowe

Regały rolkowe przepływowe to rodzaj regałów, który umożliwia składowanie towarów w różnej formie. To co najważniejsze, to sposób magazynowania bazujący na metodzie FIFO- Pierwsze weszło, pierwsze wyszło. Składowany towar, umieszczony na rolkach, za pośrednictwem siły grawitacji przemieszcza się na czoło regału, stanowiąc pierwszy towar do zdjęcia. Na końcu regału umieszczony jest stoper, który gwarantuje zatrzymanie towarów po dotarciu do czoła.

Jeśli szukają Państwo regału, który pozwoli Państwu na lepsze zorganizowanie przepływu produktów pomiędzy poszczególnymi stanowiskami, lub zadbanie o to, aby oferowany towar nie tracił na ważności i był wydawany terminowo- regał rolkowy przepływowy daje taką właśnie możliwość.

Regały rolkowe przepływowe doskonale sprawdzają się w magazynach z żywnością, w halach, w których następuje wymiana towaru bądź jego odbiór, a także w punktach produkcyjnych, w których następuje kompletacja towarów.

Regały rolkowe przepływowe- przejrzysty system składowania towarów

Oferowane przez nas regały rolkowe przepływowe przeznaczone są do obsługi ręcznej lekkich i średnio ciężkich ładunków. Odnajdują swoje zastosowanie w punktach handlowych, sklepach z towarem szybkozbywalnym, a także zapleczach gastronomicznych czy zakładach przetwórczych.

Regał przepływowy rolkowy to również zwiększenie przestrzeni magazynowej czy sprawniejszy system organizacji pracy. Składowanie towarów na rolkach pozwala na lepszą weryfikację indeksów towarów oraz usprawnienie procesów logistycznych w firmie.

System regałów klip ORION PLUS

-

Regały przeznaczone do obsługi ręcznej. Prowadnice i układ rolek zamontowane na poziomach ze spadkiem poziomu ok. 3-4° zapewniają sprawne dostarczanie pojemników ze stacji wyładowczej położonej najwyżej do stacji wyładowczej, znajdującej się na najniższym poziomie.


Obciążenia: Nośność poziomu: 200 i 400 kg (regał podwójny)
Nośność regału: do 2000 kg przy równomiernie rozłożonym ładunku
Wymiary: Wysokość: 2000 mm
Szerokość: 1300 mm
Głębokość: 1200, 2400 mm (r. podwójny)
Wymiary zewnętrzne: Szerokość: Regał podstawowy: 1360 mm
Regał dostawiany: 1310 mm
Głębokości: 1275, 2555 mm (regał podwójny)
Budowa i wyposażenie regału: Kąt nachylenia półki 3-4°.
Możliwość regulacji półek co 25 mm.
Rozstaw przenośników rolkowych i prowadnic jest łatwo regulowana w odstępach co 6 mm.
Stabilizacja wzdłużna regału uzyskana poprzez zastosowanie trawersów wzdłużnych
Specjalne trawersy zamontowane na  przodzie regału tworzą niewielką bandę, zabezpieczającą pojemniki przed nie kontrolowanym spadkiem pojemników z regału/
Inne parametry regałów możliwe na zapytanie

Regały rolkowe przepływowe - przykładowe realizacje

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)