MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały rolkowe na pojemniki

System regałów rolkowych to lekka wersja regałów paletowych przepływowych dedykowana do obsługi ręcznej. Opera się na metodzie magazynowej FIFO  "pierwsze weszło - pierwsze wyszło". Regały rolkowe (znane również jako regały przepływowe) mają zastosowanie w wielu działach produkcji, a zwłaszcza w działach kompletacji towaru. Regały rolkowe służą do transportowania pojemników z towarem. Stacja załadowcza znajduje się najwyżej, a stacja rozładowcza najniżej. Płaszcze rolkowe stanowią drogę ze spadkiem ok. 3-4 procentowym, którą przebywają pojemniki. Pod wpływem grawitacji zsuwają się one do stacji wyładowczej. Ogranicznik znajdujący się przy stacji wyładowczej jest gwarantem tego, że pojemnik zatrzyma się na końcu swej drogi.
-

Regały rolkowe mogą być budowane w oparciu o kontrukcję regałów półkowych KLIPS jak i regałów paletowych. W regałach paletowych dolne półki wyposażone w rolki obsługiwane są przez personel, natomiast wyższe poziomy trawersów służą do składowania towaru na paletach.

Regały przepływowe budowane na regałach paletowych.Dolne poziomy z rolkami, górne poziomy do składowania jednostek paletowych.

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)