MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały rolkowe na pojemniki

Regały rolkowe na pojemniki

Regały rolkowe do składowania towarów w pojemnikach zostały zbudowane zbudowane w oparciu o konstrukcję regałów paletowych. System regałów rolkowych przepływowych to lekka wersja regałów paletowych przepływowych dedykowana do obsługi ręcznej.

 

System regałów rolkowych to lekka wersja regałów paletowych przepływowych dedykowana do obsługi ręcznej. Opera się na metodzie magazynowej FIFO  "pierwsze weszło - pierwsze wyszło". Regały rolkowe (znane również jako regały przepływowe) mają zastosowanie w wielu działach produkcji, a zwłaszcza w działach kompletacji towaru. Regały rolkowe służą do transportowania pojemników z towarem. Stacja załadowcza znajduje się najwyżej, a stacja rozładowcza najniżej. Płaszcze rolkowe stanowią drogę ze spadkiem ok. 3-4 procentowym, którą przebywają pojemniki. Pod wpływem grawitacji zsuwają się one do stacji wyładowczej. Ogranicznik znajdujący się przy stacji wyładowczej jest gwarantem tego, że pojemnik zatrzyma się na końcu swej drogi.

-

Regały rolkowe mogą być budowane w oparciu o kontrukcję regałów półkowych KLIPS jak i regałów paletowych. W regałach paletowych dolne półki wyposażone w rolki obsługiwane są przez personel, natomiast wyższe poziomy trawersów służą do składowania towaru na paletach.

Regały przepływowe budowane na regałach paletowych.Dolne poziomy z rolkami, górne poziomy do składowania jednostek paletowych.

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)