MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały z zadaszeniem i wiaty

Jesteś tutaj: Regalit >> Oferta >>

Ograniczona powierzchnia magazynowa zmusza Przedsiębiorców do poszukiwania alternatywnego sposobu bezpiecznego składowania towarów. Pomocne w tym przypadku są regały z zadaszeniem lub wiaty zewnętrzne, które po wcześniejszych obliczeniach statycznych projektujemy z zachowaniem norm budowalnych montujemy na zewnątrz na posadzce betonowej.

Regały z zadaszeniem można obudować ściankami i uzupełnić o system odprowadzania wody.

Regały z zadaszeniem i wiaty na zamówienie

Firma Regalit specjalizuje się w wykonywaniu projektów regałów zewnętrznych, w zależności od Państwa potrzeb i możliwości. Oferujemy indywidualne przygotowanie projektu z uwzględnieniem właściwości składowanych produktów.

Wiaty magazynowe

Jako producent poza regałami z zadaszeniem oferujemy także projekt i realizację wiat zewnętrznych, których bazą są m.in. regały wspornikowe Wiaty magazynowe charakteryzują się lekką konstrukcją. Najczęściej stanowią one zadaszenie oparte na stelażu pozbawionym stałych ścian, dzięki czemu dostęp do składowanych towarów możliwy jest z każdej strony. Wiaty magazynowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest poszerzenie przestrzeni magazynowej chronionej przed czynnikami atmosferycznymi, a także w miejscach, gdzie specyfika składowanych towarów wymaga stałej wentylacji i swobodnego przepływu powietrza.

Wśród naszych realizacji znajdą Państwo projekty wiat realizowane na potrzeby dobudów do magazynów, a także jako kompletne obiekty do składowania towarów.

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)