MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Szafy narzędziowe

Posiadamy w ofercie szeroką gamę szaf warsztatowych na narzędzia. Szafy metalowe mogą być zbudowane na bazie regałów klips, co daje szerokie możliwości jej rozbudowy np. w szuflady, skrytki, przegrody, a nawet wieszaki, czy miejsce do składowania opon.

SZAFY NARZĘDZIOWE

Dobrze zorganizowany warsztat to gwarancja szybko realizowanych zleceń. Uporządkowane narzędzia, jasno określone instrukcje stanowiskowe oraz wydzielone miejsca do pracy to podstawa nie tylko warsztatu, ale każdego miejsca pracy. W ofercie Regalit znajdą Państwo funkcjonalne szafy narzędziowe, które pozwolą na zachowanie doskonałej organizacji pracy i zachowanie uporządkowanego stanowiska pracy.

Regały warsztatowe

Szafy narzędziowe pozwalają na zachowanie porządku w przypadku narzędzi potrzebnych do wykonania określonego rodzaju pracy. Do przechowywania większych narzędzi lub urządzeń najlepiej sprawdzą się regały warsztatowe. Oferujemy regały warsztatowe o nośności do 4000kg.

Regały warsztatowe- przeznaczenie

Regały warsztatowe oferowanej w naszym asortymencie to doskonały wybór zarówno do zagospodarowania przestrzeni warsztatu samochodowego, ale także spawalniczego- polecamy zapoznanie się z ofertą regałów wspornikowych. Regały warsztatowe doskonale zagospodarują przestrzeń. Można je ustawiać również na antresoli (pod warunkiem, że spełnia ona wymagane parametry nośności, co z kolei pozwala na organizację dodatkowych stanowisk pracy na małej przestrzeni. Doskonała organizacja oraz łatwa obsługa sprawiają, że to nie wszystko. Każda branża posiada swoje specyficzne środowisko w przypadku materiałów czy narzędzi. Regalit jako profesjonalny producent dostawca oferuje regały warsztatowe przeznaczone do składowania różnych materiałów i narzędzi o niestandardowych gabarytach. Optymalne dopasowanie regału warsztatowego do specyficznych wymagań Klienta pozwoli na optymalizację procesów zachodzących podczas produkcji jak i realizacji usług.

Półki warsztatowe

Szukają Państwo rozwiązań do magazynowania lekkich urządzeń? Oferujemy półki warsztatowe montowane na profilach, doskonałe do przechowywania lekkich materiałów. Dzięki dowolnej regulacji wysokości, zamontują Państwo półki w dowolny sposób, dopasowany do potrzeb Państwa warsztatu i pracowników.
Układ szafy możemy dopasować do wymagań Klienta.
Wymiary szafy jak w regałach półkowych

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)