MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Szafy metalowe

Jesteś tutaj: Regalit >> Oferta >>

Kodeks pracy jasno określa warunki, jakie musi spełnić zakład pracy, aby móc zatrudniać pracowników. Dotyczy to nie tylko obiektów przemysłowych, ale także biur czy stoisk. Odpowiednie stworzone zaplecze socjalne dla pracowników to nie tylko wymóg prawny, a możliwość stworzenia godnych warunków pracy, docenianych przez obecnych, jak i przyszłym pracowników.

Jako producent regałów magazynowych dbamy o bezpieczeństwo i komfort pracy Państwa pracowników w każdym obszarze, dlatego w naszej ofercie znalazły się również szafki metalowe do wyposażenia zarówno pomieszczeń socjalnych, jak i pomieszczeń roboczych i warsztatów.

Szafki metalowe - zastosowanie

Oferowane szafki metalowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie rzeczy prywatnych lub firmowych. Oferujemy szafki BHP w różnych konfiguracjach, szafki ubraniowe, a także szafki pracownicze do przechowywania rzeczy prywatnych. Szafki metalowe oferowane w naszym katalogu produktów zostały wykonane z lekkich materiałów, dzięki czemu możliwe jest ich swobodne ustawienie według możliwości pokojów socjalnych. Oferujemy szafki metalowe malowane proszkowo, z możliwością realizacji indywidualnego zamówienia (możliwość wyboru koloru adekwatnie do barw firmowych według palety RAL).

W zależności od potrzeb, wielkości dostępnych lub planowanych pomieszczeń socjalnych, wybierzecie Państwo najlepsze dla siebie opcje. Oferujemy również szeroki zestaw szaf biurowych do składowania segregatorów, akt i dokumentów. W opcji możliwość zamówienia szaf biurowych z drzwiami uchylnymi, przesuwnymi lub roletami.

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)