MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Szafy ubraniowe BHP

Szafki ubraniowe

Pomieszczenie socjalne w miejscu zatrudnienia powinno spełniać odpowiednie wymogi zarówno sanitarne, jak i te związane z BHP. Jest to uregulowane w ramach kodeksu pracy, i każdy pracodawca decydując się na zatrudnienie powinien zadbać o pomieszczenie socjalne dla podwładnych. Podstawowym elementem wyposażenia jest szafka BHP, w której zmieszczą się ubrania cywilne / robocze, a także przedmioty prywatne.

Regalit- szafki pracownicze zgodne ze standardami BHP

Jako producent zatrudniający wielu pracowników, zarówno biurowych, jak i związanych z produkcją dokładamy wszelkich starań aby praca w naszych zakładach przebiegała bezpiecznie. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich elementów jak szafka BHP na ubrania. Oferujemy szafki pracownicze wykonane z lekkich materiałów i w różnych systemach.

Szafki ubraniowe otwarte

Najprostszym modelem są szafki ubraniowe otwarte. Na wieszaku istnieje możliwość zawieszenia odzieży. Dół szafki to płyta przeznaczona na ustawienie butów.

Szafki ubraniowe zamknięte

Oferujemy również zamykane szafki pracownicze. Szafka BHP dostępna jest w różnych konfiguracjach, jako pojedynczy moduł, a także jako szafki ubraniowe z przegrodą na czystą i brudną odzież. Dla inwestorów, którzy szukają najbardziej optymalnych rozwiązań, które pozwolą na doskonała organizacje przestrzeni szatni oferujemy szafki pracownicze w kształcie litery ?L?, a także modele wyposażone w ławeczki.

 

 

Wysokość regału (mm):

2000
Szerokość półki (mm):1000, 1300
Głębokość półki (mm):600
Nośność poziomu (kg):100
Inne niestandardowe wymiary możliwe do wykonania.

Regał na ubrania osiągalny w kolorach:

 

Pliki do pobrania:

REGALIT_Szafy_socjalne_od_09_2018.pdf (Rozmiar: 163 Kb)

Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)