MENU...
Facebook
szukaj
Wyszukiwarka...

Regały półkowe wielopoziomowe

Regały wielopoziomowe przeznaczone są zwłaszcza dla Klientów, dla których dużą rolę odgrywają koszty magazynowania. Poprzez zastosowanie regałów półkowych z zabudową na dwóch (regały dwupoziomowe) lub nawet trzech poziomach (regały trzypoziomowe), możliwe jest znaczne zredukowanie kosztów składowania towaru.  System regałów KLIPS dzięki wielu możliwościom rozbudowy,  pozwala na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.  Konstrukcje te idealnie zdają egzamin w branży samochodowej (zwłaszcza w magazynach części zamiennych),  farmaceutycznej, hurtowej jak również w działach przygotowania produkcji.

REGAŁY WIELOPOZIOMOWE "KLIPS"

Dzięki zastosowaniu regałów półkowych w konstrukcji wielopoziomowej na bazie systemu KLIPS możecie Państwo w znacznym stopniu wykorzystać kubaturę swoich powierzchni magazynowych.

Konstrukcja jednopoziomowa z możliwością dalszej rozbudowy

Konstrukcja jednopoziomowa może zostać rozbudowana poprzez łatwe zastosowanie specjalnych profili i ułożenie podłogi np. z płyty wiórowej lub kratownicy.

Barierki i schody

Otwarte części konstrukcji na wyższych poziomach wyposażone są w stabilne barierki na wysokości ręki i kolan. Dodatkowo zastosowana jest listwa cokołowa z metalu. Jako element łączący pomiędzy poziomami stosowane są schody o szerokości 800 lub 1000 mm. Schody wykonane są na bazie profilów C, kratownic i barierek.

Oświetlenie 

Aby uzyskać odpowiednie doświetlenie magazynu zabudowanego konstrukcją wielopoziomową, można zastosować specjalny system oświetlenia, który będzie zintegrowany z konstrukcją regałów. Profile wykorzystane w konstrukcji, dostosowane są do poprowadzenia kabli i rur plastykowych. Lampy zamontowane poprzecznie do kierunku korytarzy powodują równomierne rozprowadzenie oświetlenia w całym korytarzu.


Kontakt

REGALIT
SYSTEMY MAGAZYNOWE
ul. Wicherkiewicza 23 N
30-389 Kraków

tel. +48 12 257 42 80
fax +48 12 257 42 81
tel. kom.
+48 602 250 136
+48 602 411 090

[email protected]
www.regalit.pl

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)